İnsan Kaynakları Formu 0 222 228 13 40

Ücretsiz Keşif Formu

Hakkımızda

Firmamız 2015 yılında "PROAKTİF TESİSAT TAAHHÜT İNŞ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ." ünvanı ile kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.
Baca sektöründe 20 yıllık tecrübelerini birleştiren kurucu ortaklarının amacı; "Baca Çözüm Merkezi" sloganı ile sektöre profesyonel bir anlayış getirmektir. Baca konusunda tüm kurum, kuruluş ve son kullanıcıların ihtiyaçlarını;
Uzman kadrosu ile en kısa zamanda ve en ekonomik şekilde, ilgili standart, belgelendirme ve yönetmeliklere uygun olarak çözümlemek en önemli prensibidir.PROAKTİF baca sektöründe uzmanlaşmış, ilgili standartlara uygun üretim yapan köklü kuruluşların, CE belgeli ürünleri ile hizmet vermektedir.Konutlarda merkezi ve ferdi baca uygulamalarının yanında, Sanayi kuruluşlarının ve fabrikaların endüstriyel baca uygulamalarını da başarı ile yürütmektedir.
Ürün kalitesi, başarılı planlama, doğru hesaplama, deneyimli ve eğitimli kadro başarımızın anahtarlarıdır.Sektörde ki en önemli üstünlüğümüz; tüm taahhütlerimizde teslim süresi konusunda ki hassasiyetimiz ve kurulan sistemlerin takibi açısından dosyalama ve arşiv oluşturmamızdır.
Baca Çözüm Merkezi; sağlığınız, güvenliğiniz, ekonominiz ve geleceğiniz için iş başında..
Proaktif 2017 © Tüm Hakları Saklıdır.